Nasza restauracja ma już ponad 40-letnią tradycję i posiada bogatą ofertę dań. Dla rozkoszy ciała polecamy zarówno tradycyjną polską kuchnię jak i regionalne specjały m.in. : golonkę po beskidzku, placki ze szpyrkami, kwaśnicę, oscypek z grilla.

       Wypracowaliśmy już własny, niepowtarzalny smak pieszcząc nim podniebienia wymagających gości, ale wciąż jednak udoskonalamy przepisy kulinarne, mając przy tym na względzie ich domowy, pozbawiony konserwantów sposób przyrządzania.

       Zapraszamy szczególnie na specjalność naszej restauracji  GOLONKĘ  PO  BESKIDZKU  , która to serwowana od wielu lat, stała się słynna nie tylko wśród mieszkańców Wisły i okolic, ale także poprzez swój uwodzicielski smak porywa wielu turystów.

       Poza działalnością gastronomiczną organizujemy przyjęcia okolicznościowe - komunie, konfirmacje, jubileusze, chrzciny lub inne imprezy na zamówienie. Posiadamy trzy sale do wyboru, charakteryzujące się różnymi stylami, a do dyspozycji gości w upalne dni sezonu proponujemy ogródek letni.

                            

    SERDECZNIE   ZAPRASZAMY!!!

 

Restauracja "Carmen"
ul. Ustrońska 31
43-460 Wisła

telefon: +48 33 855 18 10
fax          +48 33 855 22 17
e-mail: biuro@carmen-wisla.pl